על הסטודיו

  • סטודיו ארטקטורה הינו סטודיו אמנותי ייחודי לאדריכלות ועיצוב פנים, הנוסד בשנת 2012 על ידי דוד אברג'ל- אמן, הנדסאי אדריכלות ומעצב רב-תחומי, במטרה לרכז תחת קורת גג אחת פתרונות תכנון ועיצוב מקיפים, המשלבים אדריכלות, עיצוב פנים ועיצוב רב- תחומי הכולל ייצור רהיטים, גופי תאורה, ושלל פריטים ואלמנטים אמנותיים מפרי הדמיון, אשר מותאמים במיוחד לכל פרויקט

  • הסטודיו הוקם לאחר ניסיון עשיר בכל תחומי הבניה, הן מהצד המעשי והן מהצד הניהולי - בכדי להכיר את עולם הבניה מהשטח ולהבין לעומק את התהליכים והחומרים בעולם הבניה

  • תהליך ההתמקצעות הייחודי של מייסד הסטודיו ,המורכב מניסיון משולב בין השטח לתיאוריה מקנה לסטודיו ידע עשיר והבנה מעמיקה בתהליכי הבניה, חומרי הבניה ושילוב המערכות הטכניות. יתרונות אלה- המושרשים בעבודות הסטודיו, מתורגמים לעיצוב נועז, תכנון פרקטי ומתן פתרונות יצירתיים וברי ביצוע.
יהוד 16

תפיסה עיצובית

  • השם ארטקטורה מורכב מ-2 מילים: ארט (Art-אמנות) וארכיטקטורה (אדריכלות). השם משקף את השילוב הבלתי נמנע שבין אדריכלות לאמנות,שהרי כל פרויקט הוא יצירה משותפת של המתכנן/מעצב ולקוחותיו ,המשפיעה ישירות או בעקיפין על המשתמש בה

  • אנו מאמינים בעיצוב טוטאלי וחסר פשרות, ולכן מתייחסים לכל פרויקט כיצירה אחת שלמה, אשר כל חלקיה תלויים זה בזה ומשרתים את הקונספט הנבחר, יחס זה מתבטא בתכנון ועיצוב של כל האלמנטים באותה שפה, על מנת לקבל מראה שלם, תפקוד בריא ושפה אחידה בין שלל האלמנטים בפרויקט.

  • בארטקטורה, נמנעים מסחף אחר טרנדים, או הישענות על סגנון מקובע ומשתמשים באלו ככלים בלבד, תוך לימוד והתעדכנות מתמדת בטכנולוגיות ובחומרים המתחדשים ללא הרף. עקרונות אלה- מקנים לכל פרויקט עיצוב מקורי ועל-זמני, בעל סגנון ואופי ייחודיים, אשר נולדים מן הנתונים, הצרכים, רוח הזמן, הסביבה והחלומות העומדים מאחורי כל פרויקט.
1

שיטת העבודה של סטודיו ארטקטורה

לרשות הסטודיו כל הכלים שיהפכו את ההרפתקה שבכל פרויקט לנעימה וברורה. החל מתהליך התכנון המקדים, בו נקשיב ונלמד אודות השקפת עולמך, חלומותיך וצרכיך הייחודיים (בעזרת שאלון מפורט שפותח ע"י הסטודיו) , תוך התחשבות בנתונים קיימים ומסגרת תקציב שתיקבע מראש.

לאחר מכן נציע מס' סקיצות של התכנון הכללי וליטוש הסקיצה הנבחרת. במקביל נגבש את הקונספט העיצובי ונבחר את החומרים והצבעים המתאימים.

את החלל, העיצוב ושילוב החומרים המוצעים עד כה נמחיש בעזרת הדמיה תלת מימדית ממוחשבת.
את ההדמיה והסקיצות נתרגם לתוכנית אחת סופית שבמקרה הצורך תאושר מול הגורמים והרשויות המוסמכות ומתוכה נפיק את תוכניות העבודה המפורטות, מהן ניתן יהיה ליצור גם כתב כמויות ומפרטים שינתנו לבעלי המקצוע השונים לצורך מכרז (לרשות הסטודיו מאגר בעלי מקצוע וספקים נבחרים לשימוש הלקוח) שלאחריו נבחר את בעלי המקצוע המתאימים ביותר לביצוע העבודה.
סטודיו ארטקטורה מלווה ומשתף את הלקוחות בכל צעד, עד להתאמה מלאה, כולל בחירת חומרים ומוצרים משלימים (קרמיקה, כלים סניטרים, גופי תאורה, רהיטים, וכו') ואף תכנונם עפ"י הצורך,

כל זאת במקביל לפיקוח עליון של הסטודיו בכדי לוודא התאמה מקסימלית בין התכנון לביצוע.

שיטת העבודה

תרשים שיטת העבודה

1-שלב היכרות

שלב היכרות


פגישת היכרות נעימה בה נכיר ונבין את הצרכים, החלומות והנתונים המרכיבים את הפרויקט.
בין היתר בעזרת השאלון המפורט שפותח ע"י הסטודיו ובעזרת משימה מקורית ,קלילה ואפקטיבית
שתחבר אתכם ואותנו אל הטעם האסתטי האישי שלכם.

2-פרוגרמה

בניית פרוגארמה

בניית הפרוגראמה הינה מלאכת מחשבת הכוללת את ניתוח הצרכים, הנתונים והחלומות ותרגומם לפונקציות אשר ישובצו ויתקשרו במהלך התכנון והעיצוב. בנוסף נבין את ההעדפות העיצוביות האישיות ונתחיל לגבש קונספט עיצובי.

2

סקיצות

בשלב זה נציע 3 אופציות תכנוניות לחלוקת החלל ומיקום הפונקציות, ולאחר מכן נגבש את הסקיצות והרעיונות לתכנית ברורה שאותה נלטש באמצעות השיטה שפיתחנו.

8

קונספט עיצובי ובחירת חומרים

לאחר שניתחנו לעומק את השאלון ואת המשימה שקיבלתם, נגבש קונספט המשקף את הסגנון, האופי והשקפת עולמך ,תוך בחירת חומרים וצבעים המותאמים לאווירה הרצויה.

3

הדמיה

יצירת הדמיה תלת ממדית להמחשת החלל, העיצוב ושילוב החומרים המוצעים.

6-תכנית סופית

תכנית סופית

לאחר ההדמיה נבצע תוכנית העמדה סופית שעליה יתבססו כל שאר התוכניות המפורטות

7-תכניות עבודה

תכניות עבודה

הפקת תוכניות עבודה לצורך מכרז שלאחר מכן יהפכו לתוכניות לביצוע,

(הריסה, בניה, אינסטלציה, חשמל, תאורה, תקרה, ריצוף, פריסות וכו').

8-כתב כמויות

כתב כמויות

פגישת היכרות נעימה בה נכיר ונבין את הצרכים, החלומות והנתונים המרכיבים את הפרויקט.
בין היתר בעזרת השאלון המפורט שפותח ע"י הסטודיו ובעזרת משימה מקורית,
קלילה ואפקטיבית שתחבר אתכם ואותנו אל הטעם האסתטי האישי שלכם.

9- בחירת קבלנים מבצעים

בחירת קבלנים מבצעים

לאחר ניתוח צרכי הפרויקט והצעות המחיר נבחר בבעלי המקצוע המתאימים ביותר

10- בחירת מוצרים

בחירת מוצרים

ליווי אישי ובחירת מוצרי בסיס ומוצרים משלימים (קרמיקה, כלים סניטרים, ריהוט, גופי תאורה וכ'ו)

11-פיקוח

פיקוח עליון

ביקורי שטח באתר בציוני דרך חשובים בפרויקט ובדיקת הביצוע בשטח מול התוכניות.