שרותי הסטודיו

אדריכלות

אדריכלות, הינו מקצוע הכולל בתוכו קשת רחבה של מקצועות, המצריך רישיון וידע רב תחומי בכדי לתכנן כל מבנה על פי החוקים, התקנים וההנחיות השייכים לסוג המבנה והמקום בו הוא יוצב ואף לאשר את התכנון מול הרשויות המוסמכות.

בארטקטורה, מאמינים כי אדריכלות טובה, היא זו המשתלבת בהרמוניה עם סביבתה, מקנה לה ערך מוסף ומשקפת את רוח הזמן , רוח המקום, אופי המבנה, ייעודו ומשתמשיו.
עם זאת, מחויבת לספק למשתמשים במבנה סביבה נוחה ותפקוד בריא, בעזרת תכנון ועיצוב, המותאמים במיוחד לצרכי הפרויקט ולחלומות העומדים מאחוריו, כל זאת תוך הפקת המיטב מן המגבלות הקיימות (שטח,אחוזי בניה, תקציב, כיווני שמים וכו') ומציאת פתרונות יצירתיים וברי ביצוע להגשמת חזון הפרויקט.

בשירות זה, נכללים עבודות כגון תכנון מבנים, טיפול בהיתרי בניה, תוספות בניה, רישיונות עסק ועוד.

4
in design 600X400

עיצוב פנים

בסטודיו ארטקטורה,"עיצוב-פנים", הן צמד מילים שמבטא מערכת של קשרים בין המבנה, סביבת המבנה, פנים המבנה, האדם, השקפת עולמו, צרכיו הפיסיים והאסתטיים, חלומותיו והגשמתם!

בעיצוב הפנים, אנו נתכנן ונעצב כל חלל וכל אלמנט על פי אופי פעילותו והמשתמשים בו, עד לפרטים הקטנים ביותר, כאשר במקביל נדאג ליצור שפה עיצובית משותפת לפרויקט כולו ,אשר תתבטא בין היתר בעיצוב אלמנטים ייחודיים ומקוריים לכל פרויקט.

בארטקטורה, לא חוסכים בכלים מקצועיים להגשמת חזון הפרויקט ובכדי להגיע לתוצאה הרצויה, נשתמש בכלים רבים ומגוונים כגון: חקירה וניתוח ,אפיון החלל והפעילות, תכנון פרטים, עיצוב מוצרים, תכנון תאורה, גרפיקה, מיתוג, ייצור רהיטים ומוצרים משלימים,ייעוץ וליווי, הלבשת החלל (הום סטיילינג) ועוד...

בעוד שמעצבים רבים נוטים להישען על סגנון מסוים ולאמץ אותו כדרך קבע, או לחילופין מושפעים מכל מיני מגזינים וטרנדים חולפים ,בארטקטורה דווקא נמנעים מקיבעון.
שיטת העבודה הייחודית לסטודיו ותפיסתנו העיצובית, הן אלו המכריחות אותנו לפעול בכל המישורים על מנת להגיע לתוצאה מקורית ועל-זמנית, בעלת סגנון ואופי ייחודיים אשר נולדים מן הנתונים, הצרכים, רוח הזמן, הסביבה והחלומות העומדים מאחורי כל פרויקט.

אנו מבצעים עבודות עיצוב פנים למגזר הפרטי, העסקי, המסחרי, הקבלני והציבורי.

עיצוב רהיטים ומוצרים

מכיוון שהסטודיו מאופיין בעיצוב אלמנטים ייחודיים ומקוריים ,ישנו צורך בעיצוב ייעודי של רהיטים ומוצרים (ריהוט, גופי תאורה וכו') אשר משלימים את העיצוב/התפקוד במבנה ויוצרים שפה הרמונית בין שלל האלמנטים.

בכדי לייצר אלמנט מפרי הדמיון, נדרשת עבודת חקירה ופיתוח למציאת פתרונות שימושיים, טכניים ועיצוביים, הנעשים בשיתוף פעולה עם בעלי מקצוע, ספקים ויצרנים העומדים לרשותנו בכל אתגר.

REITIM
HOME STYLING

הום סטיילינג

שירות "הום-סטיילינג" או בעברית "הלבשת הבית" הינו נגזרת של עיצוב הפנים וכלול אצלנו כחלק מחבילת עיצוב הפנים ומתאים גם לעסקים, משרדים וכל חלל הנצרך לשדרוג ויזואלי.

ניתן לרכוש שירות זה בנפרד והוא מתאים ללקוחות אשר אינם מעוניינים בשיפוץ יסודי אך מעוניינים בשדרוג המראה של החלל הקיים ע"י שינויים קוסמטיים כגון:
צביעת קירות, חיפוי קירות, טפטים, רכישת ריהוט מתאים, ריפוד מחדש של כורסאות/ספות/כסאות, הוספת וילונות, כריות, שטיחים, אקססוריז, עיצוב ייעודי של מוצרים, מציאת פתרונות מקוריים וכו'.

הום סטיילינג איכותי מכניס אופי, אווירה וחיים לכל חלל ובכך יוצר אופי וסגנון המחברים בין האדם למקום.

שדרוג דירות קבלן

דירות קבלן מתוכננות בדרך כלל על ידי האדריכל של היזם , אשר מתכנן את חלוקת הדירה בעיקר על פי סטנדרט קבוע ושיקולים כלכליים של היזם. תכנון זה הוא לרוב איננו תואם את צרכי המתגוררים בו ודורש שדרוג והתאמה.

בין אם רכשת מהקבלן דירה רגילה, פנטהאוז או דירת גן, אנו נדע להתאים את דירת הקבלן במיוחד לצרכיך הייחודיים וחלומותייך.

מה שמייחד אותנו בשירות זה הוא הניסיון של מייסד הסטודיו, דוד, כמתאם שינויי דיירים.
ניסיון זה מקנה ללקוחותינו בהירות בתהליך קבלת ההחלטות ואף חיסכון כלכלי עקב הכרת המערכת מבפנים.

שינויים בדירת הקבלן שנעשים על ידי החברה המבצעת בדרך כלל יקרים מאוד ביחס למחירים בשוק הפרטי, לכן ישנם שינויים שעדיף לדחות לאחר קבלת המפתח (למשל הזזת נקודות חשמל, בניית תקרות גבס וכו').
בניגוד לכך, ישנם שינויים שעדיף לעשות דרך החברה, מכיוון שהנזק הנלווה להם לאחר קבלת המפתח איננו משתלם (למשל הזזת קירות, עבודות אינסטלציה, הזזה/הוספה של נקודות חשמל למרחקים ארוכים).

תכנון ועיצוב הדירה יעשה על פי שיטת העבודה הייחודית של הסטודיו אך יתחלק ל-2 שלבים של תוכניות:
שלב א': תכנון הדירה לפני קבלת המפתח
שלב ב': תכנון ועיצוב הדירה לאחר קבלת המפתח

אנו יודעים לתכנן את השינויים הרצויים בהתאם לשיקולים הכלכליים, הנתונים, הצרכים והחלומות העומדים מאחורי כל פרויקט.

KABLAN
YAKIR

תכנון ועיצוב תאורה

בסטודיו ארטקטורה, עקב ניסיוננו הרב בתכנון ועיצוב תאורה, מתייחסים ברצינות יתרה לתכנון ועיצוב התאורה, מכיוון שאנו מודעים לחשיבות של תאורה והשפעתה על התוצאה הסופית של הפרויקט במספר רבדים: ברובד הויזואלי, ברובד הפונקציונאלי, וברובד הנפשי.

התאמת התאורה לחלל הינה מלאכת מחשבת הדורשת תכנון קפדני ומעמיק.
בעזרת התאורה אנו נקבע בעצם אילו אזורים/אלמנטים יבלטו ואילו יוצנעו, על מה למקד את תשומת הלב-וממה להסית את תשומת הלב, איפה תהיה אוירה רגועה ואינטימית-ואיפה אוירה פעילה ונמרצת.

בכדי ליצור את האפקט המתאים נשתמש בסוגים שונים של תאורה המותאמים במיוחד לצרכי החלל והאווירה הרצויה.

אין להקל ראש בתכנון התאורה שכן החלטות חפוזות עלולות לגרום לבעיות כגון:
אזורים חשוכים ומסוכנים, תחושת צפיפות, תחושת ריקנות, אוירה קרה ומנוכרת, אי נוחות ואף נזק לעיניים (תאורת עבודה).
הסוד לתכנון תאורה נכון טמון ב3 עקרונות:
1.בחירת/יצירת גוף תאורה המפזר/ממקד את האור בצורה המתאימה ביותר וכמובן מתאים לאופי החלל והשפה העיצובית.
2.מינון העוצמות והגוונים בהתאם לחלל ולאפקט הרצוי
3.מיקום גופי התאורה בחלל.

בנוסף, בעזרת השקעה חד פעמית הכוללת תכנון ורכישת גופי תאורה יעילים, ניתן לחסוך בעלות צריכת החשמל ואף לתרום לאיכות הסביבה.

שירותים נוספים

בארטקטורה ניתן לקבל מענה גם לצרכים מצומצמים של לקוחותינו ע"י מתן שירותי תכנון, עיצוב, ייעוץ וליווי נקודתיים.
שירותים אלה מתאימים ללקוחות שאינם מעוניינים בשירות מקיף ויסודי, אלא זקוקים לעזרה נקודתית כגון ייעוץ שעתי, פתרון ספציפי, חוות דעת, ליווי לבחירת מוצרים, סקיצה פשוטה, תכנון/ייצור רהיט, הצעות חלוקה, פתרונות להשבחת נכסים, או כל מענה נקודתי שנוכל לתת בעזרת מגוון הכלים הרחב של הסטודיו.

EXTRA